big-1

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren Ephesus Yayınları kitap indir

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren Ephesus Yayınları kitap indir bedava

Yazar :

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren Karanlık vardı. Gidişlerin, terk edilişlerin, umutsuz anların ve çaresizliğin karanlığı değil. Saf karanlık! Bir çocuk vardı karanlıkta. Işık arardı. U.

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren Ephesus Yayınları kitap ücretsiz indir ve oku

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 27,50 TL

Kitap eleştirileri

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren

mercedesmea04f

Jeśli dobrze pamiętam, miałem w zasięgu "Burzę z końca świata" wydaną parę lat temu, jednak było to zanim odkryłem uroki skandynawskiego kryminału. W efekcie z Asą Larsson zetknąłem się dopiero teraz. Oczywiście są przywoływane wydarzenia z pierwszej książki cyklu: ba, duża część zachowań bohaterki ma związek z nich wynikającą. Jednak nie są to powiązania tak ścisłe jak w np. trylogii z Oslo Nesbo. Rebeka Martinsson, młoda prawniczka, pół roku wcześniej, w obronie własnej, zabiła trójkę ludzi. Jej świadomość bieżących zdarzeń jest mocno ograniczona. Jej szef jest jednak wyrozumiały, wysyła ją do z pozoru lekkiego zadania: ma pomóc w przekonaniu pewnej parafii do korzystania z usług kancelarii. Przy okazji zostaje wysłana do dość nieprzyjemnego zadania- wypowiedzenia mieszkania mężowi zamordowanej niedawno pastor oraz odzyskania kluczy, m. in. od sejfu. Larsson w swojej powieści wyciąga wątki zapętlonych wzajemnych relacji społecznych - zamordowana pastor miała zdeklarowanych, śmiertelnych wrogów. Każdy z nich miał motyw - żaden nie ukrywa swojej nienawiści. Pastor wzbudzała silne reakcje - do mizoginicznego towarzystwa (interdyscyplinarne skojarzenie z "Do szpiku kości" całkiem uzasadnione) trafiła pastor - kobieta i w dodatku feministka (swoją drogą jestem ciekaw opinii "Frondy", pewnie jest druzgocąca). Dodatkowym powodem do wściekłości jest to, że pozycja mężczyzny w społeczności nie wynikała z jego umiejętności do czegokolwiek, więc mamy okazję zapoznać się z całą galerią pacanów, którzy prócz grozy budzą uśmiech politowania. Ponadto Larsson analizuje wagę małych czynności. W zasadzie Rebeka robi tylko tyle, że przekazuje pewne dokumenty policji. Nie zajmuje się czynnym śledztwem, stoi na uboczu i powoli wraca do życia. Nie jest to jednak tak łatwe, jak się wydaje - i ona okazuje się "wrogiem z zewnątrz". Jest to wreszcie powieść o gniewie i paranoi: a raczej o gniewie prowadzącym do paranoi. W świecie, gdzie ludzie ludziom wilkami, ludzkie uczucia żywi tylko pewna wilczyca...

2020-12-12 06:44

alineakemi

Şu anda bu kitabı bitiremiyorum çünkü çok iç karartıcı. Yaklaşık yarı yoldayım. Kötü başladı (kötü yazılmış değil, sadece üzücü) ve işler daha da kötüleşmeye devam ediyor. Umarım tekrar almak için enerjiye sahip olurum.

2019-12-25 23:21

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren indir itibaren LiquidFile

5.3 mb. indir

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren Ephesus Yayınları kitap ücretsiz indir ve oku

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren okumak içinde djvu

4.5 mb. indir DjVu

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren indir içinde pdf

4.7 mb. indir pdf

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Kimliği Kirletilmişler Mabedi (Ciltli) - Koray Yersüren indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub